alert icon
Ta strona internetowa nie jest obsługiwana przez przeglądarkę Internet Explorer 8 i 9. Uaktualnij wersję przeglądarki Internet Explorer, lub użyj innej przeglądarki.
Ukryj wiadomość hide icon
Swagelok Polska

Twoje autoryzowane centrum sprzedaży i serwisu Swagelok

Nasz zespół

Zespół sprzedawców i doradców







Sebastian Suppan

Kierownik sprzedaży na Polskę

Mobile: +48 513 130 375

sebastian.suppan@centralfluid.pl


Krzysztof Kuty

Regionalny inżynier sprzedaży

Mobile: +48 698 148 701

krzysztof.kuty@centralfluid.pl


Maciej Srokowski

Regionalny inżynier sprzedaży

Mobile: +48 660 570 246

maciej.srokowski@centralfluid.pl








Paweł Śmigrocki

Regionalny inżynier sprzedaży

Mobile: +48 698 139 802

pawel.smigrocki@centralfluid.pl


Maciej Hofman

Inżynier sprzedaży

Mobile: +48 662 027 787

maciej.hofman@centralfluid.pl


Patryk Napora

Inżynier sprzedaży

Mobile: +48 662 030 786

patryk.napora@centralfluid.pl







Kacper Kotewicz

Projektant CAD & Inżynier sprzedaży

Mobile: +48 538 376 168

kacper.kotewicz@centralfluid.pl

Michał Radziszewski

Specjalista ds. przetwarzania zamówień

Mobile: +48 660 576 113

michal.radziszewski@centralfluid.pl