alert icon
Ta strona internetowa nie jest obsługiwana przez przeglądarkę Internet Explorer 8 i 9. Uaktualnij wersję przeglądarki Internet Explorer, lub użyj innej przeglądarki.
Ukryj wiadomość hide icon
Swagelok Polska

Twoje autoryzowane centrum sprzedaży i serwisu Swagelok

Nasz zespół

Zespół zarządzający

patrick dueppuis

Patrick Dueppuis

Dyrektor zarządzający

+420 377 311 150

patrick.dueppuis@centralfluid.cz


Sebastian Suppan

Kierownik sprzedaży

+48 513 130 375

sebastian.suppan@centralfluid.pl

robert chval

Robert Chval

Kierownik działu obsługi klienta

+420 797 974 200

robert.chval@centralfluid.cz

zbynek srp

Zbyněk Srp

Kierownik ds. rozwoju biznesowego

Kierownik ds. marketingu 

+420 797 974 203

zbynek.srp@centralfluid.cz

jan stepan

Jan Štěpán

Kierownik ds. Custom Solutions

 

+420 797 974 202  

jan.stepan@centralfluid.cz

 

Zespół ds. sprzedaży


Krzysztof Kuty

Regionalny kierownik ds. sprzedaży 
(LB, MP, OP, PK, ŚK, ŚL)

+48 698 148 701

krzysztof.kuty@centralfluid.pl


Maciej Srokowski

Regionalny kierownik ds. sprzedaży 
(KP, ŁD, PM)


+48 660 570 246

maciej.srokowski@centralfluid.pl


Paweł Śmigrocki

Regionalny kierownik ds. sprzedaży 
(DŚ, LS, WP, ZP)


+48 698 139 802

pawel.smigrocki@centralfluid.pl

Maciej Hofman

Inżynier sprzedaży

+48 662 027 787

maciej.hofman@centralfluid.pl

Kacper Kotewicz

Projektant CAD & inżynier sprzedaży

+48 538 376 168

kacper.kotewicz@centralfluid.pl

Patryk Napora

Inżynier sprzedaży

+48 662 030 786

patryk.napora@centralfluid.pl

Dział obsługi klienta

Michał Radziszewski

Specjalista ds. obsługi klienta

+48 660 576 113

michal.radziszewski@centralfluid.pl